x2018 01 ttf logo7-11 Eylul 2017 tarihlerinde yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası (Turkish Junior Taekwondo Championships) sona erdi.

2015 10 koyuncuspor tv
2017 09 gtts logo 01

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası, 13 - 17 Eylül 2017 tarihleri arasında Samsun'daki Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonu'nda yapılacak.

 

GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI - 7-11 EYLUL 2017 - SAMSUN

  7 Eylul 2017 8 Eylul 2017 9 Eylul 2017 10 Eylul 2017 11 Eylul 2017
  perşembe Cuma C.tesi Pazar P.tesi
ERKEKLER 51,55,63kg 45,59kg 48,68kg ------------------ 73,78,+78kg
BAYANLAR ---------------- 52,63kg 46,49kg 42,44,55,59,+68kg 68kg

 

 

GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI - 7-11 EYLUL 2017- SAMSUN

GENÇ ERKEKLER GENÇ BAYANLAR
45 KG
1 - MEHMET ORAL - BİLECİK DODURGA SK
2 - OĞULCAN ÇALIK - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
3 - MERT BÜYÜKDUMAN - ANKARA SEVEN SK
3 - İBRAHİM TÜRKAY AKKUŞ - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
5 - ENVER NAZLI - ANKARA İLBANK SK
6 - SAMET ÇELİK - KARAMAN PERFORMANS SK
7 - ORHAN ENSARİ - GAZİANTEP GSİM SK
8 - VEDAT CAN İLBASAN - İSTANBUL YAVUZ SK
42 KG
1 - EMİNE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - VİLDAN KILIÇ - ANKARA PTT SK
3 - TUĞBA TİKEN - ADANA ALTINKOZA TKD SK
3 - SEHER ŞEN - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
5 - MERVE KEKEÇ - OSMANİYE 7 OCAK SK
6 - AYŞE KARACA - BİLECİK DODURGA SK
7 - MEHTAP ÇAKIR - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
8 - GİZEM KARAHAN - MERSİN YENİŞEHİR İHT. SK
48 KG
1 - GÖRKEM POLAT - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD
2 - HASAN YOĞURT - İSTANBUL GOP ERDOĞAN
3 - ÖMER FARUK ÖZCAN - ANKARA İLBANK SK
3 - SERCAN CELİL YAŞAR - KOCAELİ GÖLCÜK BLD SK
5 - FATİH ÖZTÜRK - YALOVA BLD SK
6 - HALİL İBRAHİM GÜNDOĞDU - KOCAELİ SALON SPORLARI KULÜBÜ
7 - İSMAİL HAKKI ŞEN - MALATYA MENEKŞE SK
8 - OĞUZHAN BAŞ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
44 KG
1 - AKKADIN NUR ÖZDEMİR - KAYSERİ EJDER SK
2 - ALEYNA BURSA - BİLECİK BOZÜYÜK İDMAN YURDU SK
3 - EDANUR KOÇBİLECİK - 1308 OSMANELİ BLD SK
3 - İREM BEKDAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - ARİFE ELKİT - SAMSUN İLKADIM BLD SK
6 - MELEK ARSLAN - BURSA İNEGÖL KAFKAS SK
7 - HANDE AKYOL - İSTANBUL YAVUZ SK
8 - ZEYNEP DOĞAN - KARAMAN GENÇLİK VE SK
51 KG
1 - OSMAN TÜRKER KÖSE - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
2 - MUSTAFA KARSANDI - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - MUHAMMED TALHA ŞEN - İSTANBUL ÖNCÜ GENÇLİK SK
3 - EMİR YUMURTACI - EDİRNE BLD SK
5 - KADİR YALDIZ - KONYA ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BLD SK
6 - BURAK ÖLMEZ - GAZİANTEP GAZİŞEHİR SK
7 - LOKMAN DOĞAN - ERZURUM AZİZİYE BLD SK
8 - AHMET TALHA İNAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
46 KG
1 - İKLİMA BETÜL KARAKUŞ - SİVAS ALTIN YUMRUK SK
2 - AYŞE AKARKEN - ANKARA KANKA TKD SK
3 - MENSURE ALKAN - ANKARA BARIŞ ÖZEL GSK
3 - HİLAL KAYA - KIRKLARELİ ERGİN SK
5 - HAVVANUR CAN - KONYA MERAM BLD SK
6 - GÖRKEM NUR BOSTANCI - İSTANBUL YAVUZ SULTAN SK
7 - SILA PALİT - YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SK
8 - TUĞÇE KADER ESEN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
55 KG
1 - AHMET KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - KEMAL KÜLÜK - ANKARA İLBANK SK
3 - MUHAMMED KAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ONUR NAS SAMSUN TERME GENÇLİK HİZ. SK
5 - MEHMET ALİ KILIÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - BARIŞ EŞİYOK - GAZİANTEP GSİM SK
7 - MURAT ENSARİ - GAZİANTEP GSİM SK
8 - CANER DOĞANAY - SAMSUN DO GSK
49 KG
1 - SALİHA KÜÇÜKSOLAK - KONYA TSYD SK
2 - SILA EZGİ YAĞCI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - EYLÜL ALEYNA ÜNVERDİ - ANTALYA FERDİ
3 - DERYA EŞME - EDİRNE BLD SK
5 - MELİSA KARSANDI - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - NAZMİYE KARAAĞAÇ - BURSA SK
7 - DİLARA ALEYNA ÇELİK - DÜZCE MERT ASYA GSK
8 - ZEHRA ABAY - İSTANBUL TUZLA BLD SK
59 KG
1 - MERTCAN DOLMACI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - BURKAY GÜVEN - İSTANBUL FERDİ
3 - ONUR TALHA SOYKAN - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
3 - ONUR MEŞE - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - BURAK UYGUR - ANKARA SEVEN SK
6 - M. MUSTAFA GÜNDOĞDU - ANTALYA FERDİ
7 - RESUL AYDOĞDU - ANKARA KARTAL TKD SK
8 - YUSUF ATASOYU - İSTANBUL CİHAN SK
52 KG
1 - AHSEN ŞENGÜN - SAMSUN İLKADIM BLD SK
2 - EDA GÜLTEN - İSTANBUL YAVUZ SULTAN SK
3 - S. NUR ÖZDEMİR - MALATYA UÇARLAR SK
3 - HAVVA NUR ARSLAN - İZMİR BORNOVA BLD SK
5 - ELANUR ÇELK - SAMSUN İLKADIM BLD SK
6 - NAZMİYE GÜNLÜ - MANİSA SARUHANLI BLD SK
7 - ELİF GÜL - NİĞDE DÜNYA SK
8 - ELİF NUR ÇELİK - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
63 KG
1 - NESİM KÜSKÜ - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
2 - MEHMET KAAN ŞENKURU - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BLD KAĞIT SK
3 - MUHAMMET FURKAN DEMİRCİ - ANKARA FERDİ
3 - YUSUF ARAS - ESKİŞEHİR SARAR SK
5 - AHMET CAN UZ - TRABZON PELİTLİ BLD YENİ SK
6 - DOĞUKAN DOĞAN - İZMİR BUCA BLD SK
7 - RAMAZAN KÖSE - ANKARA ADLİYE SK
8 - MUHAMMET ALİ HEBİLOĞLU - SAKARYA FERDİ
55 KG
1 - TUĞBA YILMAZ - ANKARA EGO SK
2 - HACER EYİ - ANKARA BİRLİK TKD SK
3 - YAĞMUR AYDIN - ESKİŞEHİR SARAR SK
3 - KÜBRA AYDIN - SAMSUN İLKADIM BLD SK
5 - MELİKE ÖZKAN - İZMİR BORNOVA BLD SK
6 - CANSU İSKENDER - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞIT SK
7 - BEYZA DURAN - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
8 - MERYEM ŞENLİK İSTANBUL TUZLA BLD SK
68 KG
1 - SAMET ERKOVAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ONUR ERZAN - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞIT SK
3 - NECMİ BEKTAŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - SALİH ÇETİNKAYA - ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İ.O. SK
5 - KENAN IŞIK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6 - HALİS ESMERAY - G.ANTEP NİZİP M. AKİF ERSOY HLK EĞT
7 - MUHAMMET ZÜLFÜ AYDIN - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
8 - ONUR KARAKÜTÜK - ANKARA MAVİŞ TKD SK
59 KG
1 - AYŞENUR ÖZCAN KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - MİHRİMAH SARIKAYA - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - PELİN GÖKÇE YÜKSEL - İZMİR BORNOVA BLD SK
3 - RABİA YILMAZ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
5 - BÜŞRA SOY - MUĞLA KAVAKLIDERE BLD SK
6 - ZEYNEP AKTAŞ - İZMİR YURTSEVER GENÇLİK VE SK
7 - SİBEL ESİN SARAÇ - BURSA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK SK
8 - YAREN GEDİK - MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
73 KG
1 - H. BERAT DEMİRCİOĞLU - İSTANBUL ÖZDEMİR UZAKDOĞU SPORLARI SK
2 - BEYTULLAH YILMAZ - ELAZIĞ KOVANCILAR HAZAR SK
3 - ABDULLAH TALHA DANIŞ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - HALİT FARUK ACAR - KOCAELİ DURUKAN GSK
5 - SAVAŞ TAŞTEKİN - ANKARA EFSANE 2 SK
6 - RASİM OKUR - SAMSUN ÇARŞAMBA SK
7 - FIRAT KAYA - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
8 - HAMZA AKİF KILIÇASLAN - İSTANBUL GOP BLD SK
63 KG
1 - HURİ KORKUT - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - SENA NUR ERTÜRK - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
3 - MİNE KARAKAÇAN - EDİRNE BLD SK
3 - ZÜLAL ALTIN - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BLD KAĞITSPOR
5 - MELİKE ÇİFTÇİ - ESKİŞEHİR MEGA SK
6 - SÜMEYYE NUR ERGİN - KIRKLARELİ ERGİN SK
7 - HELİN BİÇEN - İZMİR ATAK SK
8 - GÜL SUDE KARAMUKOĞLU - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
78 KG
1 - HÜSEYİN KARTAL - ANKARA ADLİYE SK
2 - SAMED MUHAMMED DUYGULU - YOZGAT SORGUN BLD SK
3 - MELİH YILMAZ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
3 - MURAT YAKAN - YALOVA TKD İHT. SK
5 - TURHAN KADİR KARADENİZ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
6 - AHMET YILMAZ - ADANA EJDER TKD SK
7 - MEHMET DEVLET KAYRICI - ÇORUM SUNGURLU BLD SK
8 - ANIL ERKİN ZERAY - NEVŞEHİR VOLKAN GSK
68 KG
1 - ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - SİMGE ÖZCAN - İSTANBUL YAVUZ SK
3 - ASLIHAN ÖZTÜRK - ANKARA ADLİYE SK
3 - MELİHAT BACAKSIZ - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
5 - MERVE KAN - ADANA TEZEL ASLANLAR SK
6 - TUĞÇE YEŞİLÇİMEN - İSTANBUL FERDİ
7 - BERRA NUR ÇİFTCİ - İSTANBUL BEYKOZ BLD SK
8 - AYŞEGÜL KAYA - MALATYA BATTALGAZİ HALK EĞT SK
+78 KG
1 - EMRE KUTALMIŞ ATEŞLİ - TOKAT BLD PLEVNE SK
2 - MUHAMMED EMİN AÇIKGÖZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - BERKANT KARA - KIRKLARELİ FERDİ
3 - RECEP TAYYİP KILIÇ - YOZGAT ZİNDE SK
5 - İSMAİL KORUK - AYDIN GÜLER TKD SK
6 - OKTAY ÇETKİN - BİNGÖL YÜKSELEN SK
7 - BURHAN BURAK ŞENGÜL - İSTANBUL SANCAKTEPE BİRLEŞİM SK
8 - EMİRKAN MASATLI - ANKARA KARTAL TKD SK
+68 KG
1 - ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - TUBA DONUKARA - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - BEYZA BASMA - ANKARA ASKİ SK
3 - AYŞE SENA AYTÜRK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - HÜMEYRA KAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6 - AYLİN KAYA - İSTANBUL GOP ERDOĞAN TKD SK
7 - SEMANUR DOĞAN - ANKARA POLAT EĞT KÜLTÜR TKD SK
8 - ALEYNA AKÇAY - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5