Kabe

Kabe'den

 

kabe_2

Kabe'den Canlı Yayın


 koyuncuspor_net_logo
(Sitemizin Kuruluş Öyküsü)


koyuncuspor-tv_logo
Mail :
mkoyuncu@gmail.com


***********************

Koyuncuspor_video1
Taekwondo Video


***********************

 

Reklamlar

Reklam

Günlük Gazeteler

Namaz Vakitleri

Reklam

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Reklam 6

Reklam

Reklam 7

Reklam

Reklam 8

Reklam
Anafartalar Spor Kulubü. PDF Yazdır E-posta

hasan_altunisikx1989 Kuruluş Yılından buyana “Çanakkale Taekwondo İhtisas Spor Kulübü” adıyla faaliyetlerini sürdüren kulüp, yeni ve Çanakkale’nin tarihinden aldığı anlamlı adıyla isim değişikliği yapmış ve adını "Çanakkale Anafartalar Spor Kulübü" olarak değiştirmiştir.


 

hasan_altunisik

 

1989 Kuruluş Yılından buyana “Çanakkale Taekwondo İhtisas Spor Kulübü” adıyla faaliyetlerini sürdüren kulüp, yeni ve Çanakkale’nin tarihinden aldığı anlamlı adıyla isim değişikliği yapmış oldu.


Taekwondo Federasyonu Teknik Kurulu Üyesi ve Çanakkale Anafartalar Spor Kulübü Başkanı  Hasan ALTUNIŞIK konuyu şöyle ifade etti;

“1989 Kuruluş Yılından buyana “Çanakkale Taekwondo İhtisas Spor Kulübü” adıyla faaliyetlerini sürdüren kulübümüz, 28.01.2010 tarihi itibarıyla yeni ismine kavuştu.Çanakkale Savaşlarının en önemli cephelerinden birini teşkil eden, Türk cesaret ve kahramanlığının temsilcisi olan Anafartalar Savaşları ismin alınmasında ilham kaynağımız olmuştur. Türk askerinin ve onun komutanı M.Kemal’in cesaret timsali olmuş muharebeleri ve Anafartalarda elde edilen başarılar kulübümüzün ismine yansıtılmıştır.


Bu bizim için hem bir çalışma azmi ve disiplini demektir ve aynı zamanda elde edeceğimiz başarılar ile gurur kaynağımız olacaktır. Ancak bunun önemli bir de sorumluluğu vardır elbette. Ancak biz, sporcularımızla birlikte bunun farkındayız, bilincindeyiz. Bunun için de çok çalışıp, daha büyük başarılar elde edeceğiz.Bu isim altında taekwondonun dışında da değişik spor dallarında da çalışmalarımızı sürdüreceğiz.


Bu yeni ismimizin Çanakkale’mize ve kulübümüze hayırlı olmasını temenni ediyorum.Kulübümüzün eski kurucu ve üyelerine de teşekkürlerimizi ve minnet duygularımızı ifade etmek istiyorum. Ölenlere de Allah’tan rahmet diliyorum.Bu isme vesile olanlara da ayrıca saygı ve teşekkürlerimizi arz ediyorum.”

 

Hasan ALTUNIŞIK
Çanakkale Anafartalar Spor Kulübü Bşk.
Tel: 0286 213 22 77 / 0542 571 69 10
e-mail:hasanaltinisik@çanakkaletaekwondo.com

 

 

 

Alternative content -- To debug missing content: has swfobject.js been uploaded to the server?