Kabe

Kabe'den

 

kabe_2

Kabe'den Canlı Yayın


 koyuncuspor_net_logo
(Sitemizin Kuruluş Öyküsü)


koyuncuspor-tv_logo
Mail :
mkoyuncu@gmail.com


***********************

Koyuncuspor_video1
Taekwondo Video


***********************

 

Reklamlar

Reklam

Günlük Gazeteler

Namaz Vakitleri

Reklam

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Reklam 6

Reklam

Reklam 7

Reklam

Reklam 8

Reklam
Pendik Belediyesinden ‘‘Ücretsiz Yaz Spor Okulları’’ PDF Yazdır E-posta

dscf0774xAntrenörlüğünü Azmi Niğdelioğlu ve Mustafa Elmalı’nın yaptığı Pendik Belediyesi  Taekwondo altyapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. ‘‘Ücretsiz Yaz Spor Okulları’’ Taekwondo çalışmaları Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere haftanın 2 günü yapılıyor, 33 kız 67 erkek olmak üzere toplam 100 çocuğun katıldığı Taekwondo kursları için hedef bu çalışmaları Pendik ilçesindeki diğer 12 ilköğretimlerde de yaygınlaştırmak.

pendik_topluca


Pendik Belediyesi  Taekwondo altyapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.Pendik Belediyesinin çocukların zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak, sağlıklı yeni nesiller yetiştirilmesini sağlamak amacıyla düzenlediği ‘‘Ücretsiz Yaz Spor Okulları’’ branşlarından, tekvandoya kursu devam ediyor.Fethi Gemuhluoğlu İlköğretim Okulu Spor Salonu’nda başlayan tekvando kursularına çocukların ilgisi oldukça yoğun.

pendik_full

Antrenörlüğünü Azmi Niğdelioğlu ve Mustafa Elmalı’nın yaptığı Taekwondo çalışmaları Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere haftanın 2 günü yapılıyor, 33 kız 67 erkek olmak üzere toplam 100 çocuğun katıldığı Taekwondo kursları için hedef bu çalışmaları Pendik ilçesindeki diğer 12 ilköğretimlerde de yaygınlaştırmak.Kurslara katılım gösteren bütün öğrencilere ücretsiz olarak forma,şapka, çanta ve diğer spor malzemeleri Pendik Belediyesi tarafından hediye ediliyor.Ayrıca 1997 ve 2003 doğumlu çocukların katıldığı kursta başarı gösteren çocuklara turnuvalarda temsil etme hakkı sağlanıyor.
dscf0774


Ücretsiz yaz kurslarının yıl boyu devam edeceğini belirten Pendik Belediye Başkanı Salih Kenan Şahin; çocukların kurslarla spor disiplini ve spor ahlakı kazandığını, bu sayede daha girişken ve daha sosyal olduğunu belirterek; “İleride ülkemize büyük başarılar sağlayabilecek minik yıldızlarımızı yaz okulları sayesinde tespit etme fırsatı yakalıyoruz. İnşallah muvaffak oluruz ‘’ dedi.

 

 

dscf0833

 

 

 

 

dscf0781

 

 

 

 

dsc_0339

 

 

 

 

 

Alternative content -- To debug missing content: has swfobject.js been uploaded to the server?