Kabe

Kabe'den

 

kabe_2

Kabe'den Canlı Yayın


 koyuncuspor_net_logo
(Sitemizin Kuruluş Öyküsü)


koyuncuspor-tv_logo
Mail :
mkoyuncu@gmail.com


***********************

Koyuncuspor_video1
Taekwondo Video


***********************

 

Reklamlar

Reklam

Günlük Gazeteler

Namaz Vakitleri

Reklam

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Reklam 6

Reklam

Reklam 7

Reklam

Reklam 8

Reklam
Eskişehir Şahin Spor Kulübü Kuşak Sınavı. PDF Yazdır E-posta

sany6426_1x1 Mayıs Pazar günü Eskişehirde Şahin Spor Kulübü salonunda yapılan kuşak sınavına Türkiye Taekwondo Federasyonu yönetim kurulu üyesi Alaattin Çoban konuk olarak katıldı ve bir konuşma yaptti. Alaattin Çoban Konuşmasında "sporcuları ve ailelerini kutluyorum. Çocuklarımıza, gençlerimize spor yapmalarını,sporu bırakmamalarını ve çok çalışmalarını tavsiye ediyorum. Başarıya ancak çalışarak ulaşabilirsiniz.Çok çalışın.durmadan çalışınki ülkemizi en güzel şekilde temsil edesiniz" dedi.


 

sany6426_1

 

Eskişehir Şahin Spor Kulübü Kuşak Sınavı.

4 aylık eğitimlerini tamamlayan sporcular bir üst kuşağa geçebilmek için kıyasıya mücadele ettiler,


1 Mayıs Pazar günü Kulüp salonunda yapılan kuşak sınavına Türkiye Taekwondo Federasyonu yönetim kurulu üyesi Alaattin Çoban konuk olarak katıldı ve bir konuşma yaptti. Çoban Konuşmasında "sporcuları ve ailelerini kutluyorum. Çocuklarımıza gençlerimize kesinlikle sporu bırakmamalarını ve çok çalışmalarını tavsiye ediyorum.Başarıya ancak çalışarak ulaşabilirsiniz " dedi.

 

Antrenör İsa Şahin'de Alaattin Çoban'a ziyaretlerinden , tekvandoya verdiği büyük hizmet ve desteklerden dolayı kendisine teşekkür etti. Yapılan Kuşak sınavının sonucunda Alper Aktören, Atakan Akyıldız, Dilek Kalyoncu, Fırat Susam, İclal Safa, İrem Yıldırım, Olça Genç, Mine Can, Nazif Emirhan Duru, Yasemin Ayaz, Bora Karadayı Sarı-Yeşil Kuşağa, Yağmur Yıldırım, Şaban Üstünbaş, Umut Eren Demirdiş Sarı Kuşağa, Berkay Çiftçi, Mehmet Berke Öngel Yeşil Kuşağa, Mesut Safa, Ulaş Barış Tasa Yeşil-Mavi Kuşağa, Sare Kök, Buğra Kanca, Elif Nur Bayraktar, Mustafa Yavaşla, Özgür Okşar, Volkan Tepekaya, Yusuf İskah Açıkgöz, Yasin Onur Bayraktar Mavi Kuşağa, Hüseyin Emre Kırşan, Mustafa Çıtır, Elif Doğan, Hatice Doğan Mavi-Kırmızı Kuşağa, Hüseyin İşbecer, Sena Şengül Kırmızı Kuşağa, Feyza Nur Can, Ceren Taşkazan, Gülsema Gültekin ise Kırmızı-Siyah Kuşağa geçtiler.


Sınav komisyonunda,Antrenör İsa Şahin, Mehmet Erfidan, Nadir Özsoy, Fatmagül Uyumaz, Bülent Arıkan, Seren Başdoğan görev aldılar.Kuşak sınavının bitiminde çocuklarına destek olmak içina sporcu ve velilere yiyecek ve içecek ikram edildi.

sany6427_2

 

sany6430_3

 

 

 

 

 

Alternative content -- To debug missing content: has swfobject.js been uploaded to the server?