Reklamlar

Reklam

Günlük Gazeteler

Namaz Vakitleri

Reklam

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Reklam 7

Reklam

Reklam 8

Reklam
Üniversiteler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Sona Erdi. PDF Yazdır E-posta

universiteler-logoxKonya'daSelçuklu Üniversitesi Kampusu Kredi ve Yurtlar Kurumu Alaeddin Spor Salonunda devam eden Üniversiteler Türkiye Taekwondo Şampiyonasının ikinci gününde erkeklerde  68Kg , +87 Kg bayanlarda ise 53 Kg,67 Kg,+73 Kg müsabakaları yapılacak.Müsabakalar sabah 09:00 da başladı. Üçüncü gün yapılan müsabaların sonunda  68 kg Mert Süngü, +87 kg Beytullah Eski, 53 kg Nihal Hande KOcadağ ,67kg Ayşe Sarı ve +73 Kg Tuba Abuş kilolarında BİRİNCİ oldular.

 

universiteler_TR

Konya'daSelçuklu Üniversitesi Kampusu Kredi ve Yurtlar Kurumu Alaeddin Spor Salonunda devam eden Üniversiteler Türkiye Taekwondo Şampiyonasının ikinci gününde erkeklerde  68Kg , +87 Kg bayanlarda ise 53 Kg,67 Kg,+73 Kg müsabakaları yapılacak.Müsabakalar sabah 09:00 da başladı. Üçüncü gün yapılan müsabaların sonunda  68 kg Mert Süngü, +87 kg Beytullah Eski, 53 kg Nihal Hande KOcadağ ,67kg Ayşe Sarı ve +73 Kg Tuba Abuş kilolarında BİRİNCİ oldular.

Şampiyonada erkek takımlarda Ankara Üniversitesi birinci , Selçuk Üniversitesi ikinci, İnönü Üniversitesi olurken,Bayanlarda ise Anadolu Üniversitesi birinci , Selçuk Üniversitesi ikinci, Mersin Üniversitesi üçüncü oldu.

Üniversiteler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Sonuçlar
13-15 mayıs 2011 – Selçuklu üniversitesi – Konya

ERKEKLER

BAYANLAR

54 KG
1-Erdal Aydemir -Mersin Üni.

2-Mehmet Demir -Malatya İnönü Üni.

3-Ali Sercan Yıldırım- Hacettepe Üni.

3-Barış Çobanoğlu -Samsun 19 Mayıs Üni.

46 KG

1-Büşra Angın Selçuk Üniversitesi

2-Duygucan Denirdelen Ankara Gazi Üni.

3-Gamze Altınküplü Ankara Hacettepe

3-Esen Gül Ege Üniv.

58 KG
1-Serkan Tok Manisa Celal Bayar Üni

2-Fatih Dalkılıç İçer Mersin Üni.

3-Yusuf Ertürk Koceli Üni.

3-Onur Çam Ankara Gazi Üni

49 KG
1-Ayşe Hazal Boyanmış- İçel Mersin Üni.
2-Sevde Mavi- Anadolu Üni.
3-Nagahan Kaya- İst.Teknik Üni.
3-Pırıl Bilgiç- Pamukale Üni

63 KG
1-Muhammet Güler -Ankara üni

2-Umut Bildik -Ege Üni.

3-Oğuzhan Özsoy- Kırşehir Ahi Evran

3-Uğur Üçdinç -Selçuk Üni.

53 KG
1-Nihal Hande Kocadağ- Ankara Üniversitesi
2-Hanife Yalçın -Gazi Üniversitesi
3-Hülya Üveyoğulları- Anadolu Üniversitesi
3-Naciye Tuğba Köksal -Ankara Hacettepe

68 KG
1-Mert Süngü- 9 Eylül Üniversitesi
2-Ömer Faruk Bulak Gaziantep Üniversitesi.
3-Şaban Sartıl Pamukkale Üniversitesi
3-Yunus Emre Aydın Gazi Üniversitesi.

57 KG
1-Sibel Yıldırım Eskişehir Anadolu Üni.

2-Gülden Ergen İçel M ersin Üni.

3-Büşra İlhan İstanbul Marmara Üni.

3-Göksu Özgün Ankara Gazi Üni

74 KG
1-Uğur Aktaş Karadeniz Tek. Üniversitesi.

2-Uğur Güngör Selçuk Üniversitesi

3-Şaban Çalkan Niğde Üniversitesi

3-Kenan Gündem Akdeniz Üniversitesi

62 KG
1-Ayşe Çakır -Selçuk Üni.

2-Tansu Burak -İnönü Üni.

3-Fatma Gizem Uysal- Edirne Trakya Üni.

3-Ayşe Hilal Ülkü -Karaman Karamanoğlu M. Bey. Üniversitesi

80 KG
1-Burak Ozan Karaca Ankara Üni.

3-Necmi Karaca Sakarya Üni.

3-Çağrı Tanrıkulu Antalya Akdeniz Üni.

3-Sefa Mayda Trabzon Karadeniz Teknik Ün.

67 KG
1-Ayşe Sarı - Karamanoğlu Mehmet Bey Üni.
2-Menekşe Çelik - 19 Mayıs Üniversitesi
3-Aysun Nalkıran - 9 Eylül Üniversitesi
3-Aysel TUncay - Mersin Üniversitesi

87 KG
1-Burak Eski Edirne Trakya Üni.

2-Mustafa Kılıç Konya Selçık Üni.

3-Özkan Üstün İstanbul Üni.

3-Sefa Boz Eskişehir Anadolu Üni

73 KG
1-Cansel Deniz Anadolu Üniversitesi.

2-Esra Akbaş İst. Marmara Üniversitesi.

3-Esra Kum Samsun 19 Mayıs Üni.

3-Hazem Aysel Karaman 18 Mart Üniv.

+87 KG
1-Beytullah Eski - İnönü Üniversitesi.
2-Okay Düztepe - 9 Eylül Üniversitesi.
3-Mehmet Soylu -Karamanoğlu Mehmet Bey
3-Erdinç Çeken- 18 Mart Üniversitesi

+73 KG
1-Tuba Abuş -Anadolu Üniversitesi
2-Sabahat Fulya Yıldızdal -Selçuk Üniversitesi
3-Özlem Demirkol -18 Mart Üniversitesi
3-Tuğba Sarısen -Atatürk Üniversitesi

 

universite_madalya_5

 

universite_madalya_1

 

universite_madalya_2

 

universite_madalya_3

 

universite_madalya_4

 

universite_madalya_6

 

universite_madalya_7

 

universite_madalya_8

 

universite_madalya_9

 

universite_madalya_10

 

ÜNİVERSİTELER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI RESİMLERİİÇİN  BURAYA TIKLAYIN

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

53 KG BAYAN MÜSABAKALARI:

68 Kg Erkeklerde Mert Süngü-Ömer Faruk Bulak'ı 19-14 yenerek şampiyon oldu.

53 Bayanlarda Hanife Yalçın ile Nİhal Hande Kocadağ final yapacaklar
53 Kg Bayanlara Hanife Yalçın (Gazi Üni)- Naciye Tuğba Köksal'ı (Ankara Hacettepe Üni)14-6 yenerek finalist oldu
53 kg Nilay Hande KOcadağ (Ankara Üni)-Hülya Üveyoğullarını (Anadolu Üni) 14-8 yendi
53 kg bayanlarda Nilay Hande Kocadağ(Ankara Üni.)- Hülya Üveyoğulları'nı (Anadolu Üni.) 8-4 yendi.
53 kg bayanlar Tugba Köksal(hacettepe uni.) - Neslıhan Gıcan (ist uni) Nakavt ile yendi
53 Kg bayanlarda Naciye Tuğba Köksal (Hacettepe Üni.)- Rezzan Demirci'yi(Ahi Evran Üni.) 10-1 yendi.
53 Kg bayanlarda Nilay Hande Kocadağ (Ankara Üni.)- Hilal Ünal'ı (Trakya Üni.) 16-4 yendi.
53 Kg bayanlarda Hanife Yalçın (Gazi Üni.)- Merve Merhamet'i (Selçuk Üni.) 12-11 yendi.
53 Kg bayanlarda Hülya Üveyoğulları (Anadolu Üni.)- Tuğba Yıldız'ı (Mehmet Akif Ersoy Üni.) 11-7 yendi.
53 Kg bayanlarda Naciye Tuğba Köksal (Hacettepe Üni.)- Rezzan Demirci'yi(Ahi Evran Üni.) 10-1 yendi.
53 Kg bayanlarda Hanife Yalçın (Gazi Üni.)- Derya Günaydın'ı (Atatürk Üni.) yendi.
53 Kg bayanlarda Merme Merhamet (Selçuk Üni.) Cisem Şahin'i (18 Mart Üni.) 13-3 yendi.
53 Kg bayanlarda Nilay Hande Kocadağ (Ankara Üni.)- Gülten Ciyin'i (Pamukkale Üni.) 14-0 yendi.
53 Kg bayanlarda Tuğba Yıldız (M.Akif Ersoy Üni.) - Meryem Yıldırım'ı (19 Mayıs Üni.) 15-5 yendi.
53 Kg bayanlarda Hilal Ünal (Trakya Üni.) - Sevin Nallıdere'yi (Egee Üni.) çekilme ile yendi.
53 Kh bayanlarda Hülya Üveyoğulları (Anadolu Üni.) - Serap Aydeniz'i (Adnan Menderes Üni.) çekilme ile yendi

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

67 KG BAYAN MÜSABAKALARI:

67 Kg Bayanlarda Ayşe Sarı-Menekşe Çelik'i 11-8 yenerek şampiyon oldu.
67 Kg bayanlarda Menekşe Çelik ve Ayşe Sarı Final yapacaklar
67 Bayanlarda Menekşe Çelik(19 Mayıs Üni)-Aysel TUncay (Mersin Üni) 22-20 yenerek finalist oldu
67 Kg bayanlarda Ayşe Sarı (K.mehmet Bey Üni.)- Aysun Nalkıran'ı (9 Eylül Üni) 4-3 yendi
67 kg bayanlarda Aysel Tuncay (Mersin Üni.)- Fatma Güngör'ü(Gazi Üni.) 25-20 yendi.
67 Kg bayanlarda Menekşe Çelik (19 Mayıs Üni.)- Gamze uysal'ı (Selçuk Üni.) 10 -8 yendi.
67 Kg bayanlarda Ayşe Sarı (K. Mehmet Bey Üni.)- Kübra Bayrak'ı (Hacettepe Üni.) 15-7 yendi.
67 Kg bayanlarda Aysun Nalkıran (9 Eylül Üni.)- Gözde Güzelocak'ı (Anadolu Üni.) 5-4 yendi.
67 Kg Bayanlarda Fatma Güngör(Gazi Üni.)- Betül Özkal'ı(Trakya Üni.) 10-3 yendi.
67 Kg bayanlarda Menekşe Çelik (19 Mayıs Üni.)- Merve Kartal'ı (kocaeli Üni.) 10-4 yendi.
67 Kg bayanlarda Gamze Uysal (Selçuk Üni.) Hilal İçer'i (inönü Üni.) 9-4 yendi.
67 Kg bayanlarda Ayşe Sarı ( Karamanoğlu M.Bey Üni.)- Aslıhan Nevriye Köse'yi (Sakarya Üni.) 9-4 yendi.
67 Kg bayanlarda Kübra Bayrak (Hacettepe Üni.)- İlknur Yılmaz'ı (Atatürk Üni.) 22-9 yendi.
67 Kg bayanlarda Aysun Nalkıran (9 Eylül Üni.) - Tuğçe Özer'i (İstanbul Üni.) 18-0 yendi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

+73 KG BAYANLAR MÜSABAKALARI:

 

+73 Kg bayanlarda Tuba Abuş (Anadolu Üni.)-Sabahat Fulya Yıldızdal'ı(Selçuk Üni)16-4 yenerek şampiyon oldu
+73 kg da Tuba Abuş ve Fulya Yıldızdal artı bayanlarda final yapacaklar
+73 bayanlarda Fulya Yıldızdal(Selçuk Üni)-Tuğba Sarısen'i(Atatürk Üni) 13-6 yendi
+73 bayanlarda Tuba Abuş (Anadolu Üni)-Özlem Demirkol'u(18 Mart Üni) 9-0 yendi
+73 Kg Bayanlarda Tuğba Abuş (Anadolu Üni.)- Nilgün Karapolat'ı (Cumhuriyet Üni.) nakavt ile yendi.
+73 Kg bayanlarda S.Fulya Yıldızdal(Selçuk Üni.)- Mine Bilgili'yi (K.mehmet Bey Üni.) çekilme ile yendi.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

68 KG ERKEKLER MÜSABAKALARI:


68 Kg Erkeklerde Mert Süngü-Ömer Faruk Bulak'ı 19-14 yenerek şampiyon oldu.
68 Kg erkeklerde Ömer Faruk Bulak ve Mert Süngü final yapacaklar
68 Kg erkeklerde Ömer Faruk Bulak(Gaziantep Üni)-Yunus Emre Aydın'ı(Gazi Üni) 7-4 yenerek finalist oldu
68 Kg erkeklerde Ömer Faruk Bulak(Gaziantep Üni.)- Turgay Yıldırım'ı (Selçuk Üni.) 18-18 altın vuruştan yendi.
68 Kg erkeklerde Yunus Emre Aydın (Gazi Üni.)- Orçun Akın'ı (18 Mart Üni.)çekilme ile yendi.
68 Kg erkeklerde Şaban Sartık (Pamukkale Üni.)- Serkan Kartal'ı (Karadeniz Teknik Üni.)9-9 diskalifiye ile yendi.
68 Kg erkeklerde Mert Süngü (9 Eylül Üni.)- M.Gökhan Nazlı'yı (Hacettepe Üni.) 17-5 yendi.
68 Kg erkeklerde Şaban Sartık (Pamukkale Üni.)- Serkan Kartal'ı (Karadeniz Teknik Üni.)9-9 diskalifiye ile yendi.
68 Kg erkeklerde Orçun Akın (18 Mart Üni.)- Yavuz Yıldırım'ı (Marmara Üni.) 18-8 çekilme ile yendi.
68 Kg erkeklerde Yunus Emre Aydın (Gazi Üni.) Birol Yıldırım'ı (Celal Bayar Üni.) çekilme ile yendi.
68 Kg erkeklerde Ömer Farul Bulak (Gaziantep Üni.)- Serhat Korkutan'ı (İnönü Üni.) 15-15 Altın vuruştan yendi.
68 Kg erkekler Muhammet Gökhan Nazlı (Hacettepe Üni.)- Cihan Karanfil'i(19 Mayıs Üni.) 16-3 yendi.
68 Kg erkeklerde Mert Süngü(9 Eylül Üni.)- Serkan Çevik'i ( Anadolu Üni.) 9-1 yendi
68 Kg erkeklerede Şaban Sartık (Pamukkale Üni.)- Ramazan Güllüce'yi (ODTÜ) 11-8 yendi.
68 Kg erkeklerde Serkan Kartal (Karadeniz Tek. Üni.)- Muhammet Ali Yıldız'ı (100.yıl Üni.) 13-6 yendi.
68 Kg erkeklerde YUnus Emre Aydı (Gazi Üni.) - Mehmet Can Davar'ı (Muğla Üni.) 14-2 yendi.
68 Kg erkeklerde Birol Yıldırım ( Celal Bayar Üni.)- Osman Emre Derin'i (Galatasaray Üni.) 17-6 yendi.
68 Kg erkeklerde Ömer Faruk Bulak ( Gaziantep Üni.) - Hasan Hüseyin Büyükkoçak 'ı ( Ankara Üni.) 8-4 yendi.
68 Kg erkeklerde Serhat Korkutan (İnönü Üni.)- Yunus Eşki'yi ( Akdeniz Üni.) 20-2 yendi.
68 Kg erkeklerde Turgay Yıldırım (Selçuk Üni.)- Ahmet Köse'yi (Nevşehir Üni.) Çekilme ile yendi.
68 Kg erkeklerde Alper Örkan (İstanbul Teknik Üni.) - Hasan Ayas'ı ( Kırıkkale Üni.) 8-3 yendi
68 Kg erkeklerde Cihan Karanfil ( 19 Mayıs Üni.) - Hakan Kibaroğlu'nu ( Kocaeli Üni.) 9-7 yendi.
68 Kg erkeklerde Mert Süngü ( 9 Eylül Üni. ) - Arif Can Burkaç'ı ( Ordu Üni.) nakavt ederek yendi.
68 Kg erkeklerde Şaban Sartık ( Pamukkale Üni.) - Hakan Aksoy'u ( Hava Harp Okulu ) 7-4 yendi.
68 kg erkeklerde Myhammet Ali Yıldız (100. yıl Üni.) - Hakan İpek'i 16-15 yendi.
68 Kg Erkeklerde Muhammet Gökhan Nazlı ( Hacettepe Üni.) - Mithat Güler'i ( İstanbul Üni.) 10 a 5 yenerek kazandı.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
+87 KG ERKEKLER MÜSABAKALARI:

+87 Kg Erkeklerde Beytullah Eski (İnönü Üni.)-Okay Düztepe'yi (9 Eylül Üni.)9-4 yenerek şampiyon oldu.
+87 kg erkeklerde Okay Düztepe ve Beytullah Eski final yapacaklar.
+87 Kg erkeklerde Okay Düztepe (9 Eylül Üni.)- Erdinç Çeken'i (18 Mart Üni.) 9-5 yendi.
+87 Kg erkeklerde Mehmet Soylu (K.Mehmet Bey Üni.)- Naim Gündoğdu'yu (Balıkesir Üni.) Çekilme ile yendi.
+87 Kg erkeklerde Beytullah Eski (İnönü Üni.)- Mehmet Aydın'ı (Gazi Üni.) çekilme ile yendi.
+87 Kg erkeklerde Erdinç Çeken (18 Mart Üni.)- Eren Güçlü'yü (Cumhuriyet Üni.) 10-8 yendi.
+87 Kg erkeklerde Erdinç Çeken (18 Mart Üni.)- Eren Güçlü'yü (Cumhuriyet Üni.) 10-8 yendi.
+87 Kg erkeklerde Mehmet Soylu (Karamanoğlu M.Bey Üni.)- Hamit Mert'i (Amasya Üni.) 14-4 yendi.
+87 Kg erkeklerde Beytullah Eski (İnnü Üni.)-Hüseyin Yiğit Kandemir'i (Ordu Üni.) 15-3 yendi.
+87 kg erkeklerde Okay Düztepe (9 Eylül Üni.)- Soner Pınarcık'ı (Anadolu Üni.) 6-3 yendi.
+87 Kg erkeklerde Serdar Yüksel ( Hacettepe Üni.) Burak Gürkan'ı (Niğde Üni.) çekilme ile yendi.
+87 Kg erkeklerde Eren Güçlü (Cumhuriyet Üni.) - Ferdi Akten'i ( İstanbul Üni.) 17-6 yendi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alternative content -- To debug missing content: has swfobject.js been uploaded to the server?