Kabe

Kabe'den

 

kabe_2

Kabe'den Canlı Yayın


 koyuncuspor_net_logo
(Sitemizin Kuruluş Öyküsü)


koyuncuspor-tv_logo
Mail :
mkoyuncu@gmail.com


***********************

Koyuncuspor_video1
Taekwondo Video


***********************

 

Günlük Gazeteler

Namaz Vakitleri

Reklam

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Reklam 7

Reklam

Reklam 8

Reklam

Reklam 9

Reklam
Batı Grubu Gençler Sonuçlar PDF Yazdır E-posta

batigrubu_logo Antalyanın Alanya İlçesinde yapılan Batı Grubu Gençler Taekwondo seçmesi  sona erdi. Müsabakalar sonucunda İlk sekize giren sporcuların listesini yayınlıyoruz.

 

BATI GRUBU GENÇLER TÜRKİYE SEÇMESİ ŞAMPİYONASI
                                                             15-18 OCAK 2008
                                                                       ALANYA

GENÇ ERKEKLER GENÇ BAYANLAR

45KG
1-MUHAMMED ÖZÇİÇEKÇİLER-İÇEL ZİRVE SPK.
2-MEHMET TOPAL-BURSA KESTEL BLD.
3-M.KAAN BOYANMIŞ-İÇEL TOROS TAEK.SPK.
4-EMRE ATAK-MANİSA KÖY HİZ.SPK.
5-OKAN ASLAN-İÇEL MERSİN BŞ.BLD.SPK.
6-RECEP EZER-BURSA YILDIRIM BLD.J.SPK.
7-MEHMET GÜRLER-KONYA MERAM BLD.SPK.
8-OKAN KAYMAZ-TEKİRDAĞ BLD.GENÇLİK SPK.

42KG
1-MERVE YAZICI-SAMSUN FEZA KLJ.SPK.
2-NAZLI BANA-BURSA SAĞLIK GÜCÜ SPK.
3-AYŞEGÜL FUNDA TOP-KARAMAN PERFORMANS SPK.
4-MİSEM ŞAHİN-İÇEL METE SPK.
5-BÜŞRA KİRACI-BURSA COMPONENTA SPK.DER.
6-DAMLA TOZDEMİR-ÇORUM ÖZEL MURATHAN KLJ.SPK.
7-EMİNE GÜNAY-İÇEL BŞ.BLD.SPK.
8-DENİZ METİN-BURSA COMPONENTA SPK.DER.
48KG
1-FUATCAN ALDEMİR-İÇEL MERSİN B.ŞEHİR BLD.
2-MURAT AKTAŞ-KONYA MEVLANA
3-ALİ ÇALILIOĞLU-KOCAAELİ ÇINARLI SPK.
4-MEHMET DOLAŞ-İÇEL ZİRVE SPOR
5-OKAN AVCI-NİĞDE ŞİMŞEK SPK
6-MARUF GÖLGE-EDİRNE BLD.BŞK.GENÇ SPK.
7-EMRE YAMANAER-NİĞDE DÜNYA SPK.
8-EMİN AKKAYA MANİSA SOMA TAEK.İHT.
44KG
1-BETÜL TOKLU-SAKARYA ADAPAZARI SPOR AKADEMİSİ
2-KÜBRA DURDANE ÇAKIR-SAMSUN FEZA KLJ.SPK.
3-ÇİÇEK CİHANGİR-KIRKLARELİ CİHANGİR SPK
4-NACİYE KAYA-İÇEL METE SPK
5-EMEL ERMİŞ-BİLECİK OSMANELİ SPK
6-MERVE ÇELİK -AYDIN DİDİM BLD.SPK.
7-RABİA ABUÇKA-KOCAELİ DERİNCE GENÇLİK SPK
8- DERYA AK-SAKARYA ADAPAZARI SPOR AKADEMİSİ
51KG
1-HALİL İBRAHİM VARIM-KARAMAN PERFORMANS SPK.
2-MEHMET ALİ İNAN-NİĞDE DÜNYA SPK
3-BURAK İSLAM KURT-KOCAELİ DERİNCE SPK
4-SERKAN KAVGACI-KÜTAHYA EMET BOR SPK
5-SÜLEYMAN KÜRŞAT İNCİ-MANİSA BAŞAR TAEK.
6-AHMET KUS YALOVA-TAEKWONDO SPK
7-TEOMAN KAYA-SAMSUN ALAÇAM GÖKCÜN YİBO
8-SERCAN GEZER-EDİRNE RUMELİ SPK
46KG
1-MELTEM TOPAL-BURSA COMPONENTA SPK
2-GAMZE YANGIN-ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPK
3-LEYLA DALMIŞ-KOCAELİ ÇINARLI BLD
4-HATİCE KÜBRA İLGÜN-BURSA SAĞLIKGÜCÜ SPK
5-İZEL ÇETİN-ÇORUM BAHAR GENÇLİK
6-ESRA GÜL-MAZLUM ANTALYA HÜSEYİN AK
7-NİSA KARABAL-SAMSUN İLKADIM BLD
8-H. FUNDA YILDIRIM-MANİSA SOMA LİNYİT SPK
55KG
1-CANKUT ÇEKEM-NİĞDE DÜNYA SPK.
2-ALİ HAYDAR DEMİR-SAMSUN KARTAL SPK.
3-HÜSNÜ ASTAM-KONYA BOYALI SPK.
4-CEM KILIÇ-ANTALYA HÜSEYİN AK İLÖĞ.SPK.
5-FAİK DURSUN ÖZTÜRK-ESKİŞEHİR ESJİM SPK.
6-CEM KİTAN-BURSA OSMANGAZİ BLD.SPOR
7-AVNİ ŞEHİT-ZONGULDAK BLD.SPK
8-EMRE CEVİZLİ-SAKARYA TAEK.SPK.
49KG
1-AYŞE HAZAL BOYANMIŞ-İÇEL TOROS TAEKWONDO SPK
2-BÜŞRA SERÇE-KONYA BOYALI SPK
3-BAHAR ERGÜL-ÇORUM BAHAR GENÇLİK SPK
4-DİDEM YILMAZ-KASTAMONU ARAÇ BLD SPOR
5-BÜŞRA YILDIRIM-KASTAMONU TÜRK TELEKOM SPK
6-ÇİLEM SARIOĞLU-ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPK
7-GÖKÇE AKTURAN-EDİRNE RUMELİ SPK
8-BÜŞRA ALGIN-BİLECİK BOZÜYÜK BLD SPK
59KG
1-YASİN BURAK ÖZDOĞAN-MERSİN TOROS TAEKWONDO
2-M.SAMİ ERDEM NİĞDE - FERDİ
3-MURAT ÇELİK-BURSA OSMANGAZİ BLD.SPK
4-AHMETCAN YAŞAR-KONYA ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BLD.SPK.
5-ABDULKADİR GÜNEŞ-KONYA BOYALI SPK
6-MEHMET ALKAN-KONYA BLD.SPK
7-MUSTAFA KAPLAN-KASTAMONU ARAÇ BLD.
8-ABDURRAHMAN DEMİREL-KÜTAHYA MERCAN SPK
52KG
1-ŞEYDA BALDIRCI-İÇEL TOROS TKD. SPK.
2-TUBA KAYA-BURSA OSMANGAZİ GSK
3-FULDEN GÖKALP-BURSA OSMANGAZİ GSK
4-BAHAR SARIOĞLU-BİLECİK BOZÜYÜK BLD
5-DUYGU ERARSLAN-BURSA OSMANGAZİ GSK
6-ŞERİFE DURMAZ-BURSA OSMANGAZİ GSK
7-SEVDİYE DEMİR-NEVŞEHİR GSİM
8-GÜLER TEZER-KIRKLARELİ CİHANGİR SK
63KG
1-M. FATİH TURAN-SAMSUN ÇARŞAMBA SK
2-YASİN AKYÜZ-AKSARAY ÖZEL SEMA KOLEJİ
3-MUSTAFA PARLAK-BURSA OSMANGAZİ BLD SK
4-SAFA GÜNDER-ÇORUM GENÇLİK HEDEF SK
5-ORÇUN AKIN-ÇANAKKALE TKD İHTİSAS SK
6-MUZAFFER AYHAN-İÇEL METE SK
7-OĞUZHAN KASAR-ÇORUM FERDİ
8-GÖKHAN TEMUR-ÇORUM BLD SPK.
55KG
1-DURDANE ALTUNEL-KONYA SELÇUKLU BLD.SPK
2-NURGÜL ARSLAN-BALIKESİR FERDİ
3-KÜBRA AKSOY-BİLECİK BOZÜYÜK BLD SPK
4- GİZEM GÜL-MERSİN YENİ ANAMUR SPK
5-NEVROZ BAŞAK-BURSA SAĞLIK GÜCÜ
6-HAYRİYE NUR ERSOY-EDİRNE RUMELİ GENÇLİK SPK
7-GİZEM GÜL-İÇEL YENİ ANAMUR SPOR
8-TUBA SOYTEKİN-BURSA YENİBAĞLAR SPK
68KG
1-AHMET AKAT KONYA BLD.SPK.
2-EMİN BABA ANTALYA OLYMPOS GENÇLİK SPK.
3-İBRAHİM KAPLAN SAMSUN KARTAL SPK
4-MEDED ŞAHBAZ ÇORUM FERDİ.
5-CANER ÖZTÜRK ANTALYA OLYMPOS GENÇLİK SPK.
6-KADİR HAN SEZEK KONYA TELEKOM SPK.
7-ALİ SAVAT KONYA BLD.SPK.
8-SAFFET YILMAZ KÜTAHYA KAHRAMAN TAEK.SPK
59KG
1-KÜBRA OKUR BURSA COMPONENTA SPK.DER.
2-RABİYA ÇELİK KONYA SELÇUKLU BLD.SPK.
3-GÖZDE DİNÇ KOCAELİ ÇINARLI SPK.
4-MELTEM GÖKALP BURSA OSMANGAZİ BLD.SPK.
5-AYŞENUR YILMAZ KONYA TELEKOM SPK.
6-EMİNE ÇİNELİ MANİSA FLAEK.İHT.SPK
7-BURCU KAHRAMAN ESKİŞEHİR GENÇLİK SPK.
8-KÜBRA SATILMIŞ NEVŞEHİR KAPODOKYA MS.YÜK.OKULU
73KG
1-BATIKAN AVCIOĞLU ANTALYA OLİMPOS SPR.KLB.
2-ATİLLA CAN KONYA Ç.HÖYÜK ÇUMRA BEL.
3-ÖMER ÇAKIROĞLU SAKARYA TAEKWONDO SPR.
4-SERDAR UTKAN SÜNGÜ ANTALYA HÜSEYİN AK İLK.ÖĞ.OKULU
5-BARTU YÜKSEL ISPARTA ERBİL SPOR
6-DOĞUKAN DİŞ MANİSA SOMA SOTESPOR KLB.
7-İSMAİL BÜYÜKASLAN KONYA FERDİ
8-FUAT SAVLIK SAMSUN FERDİ
63KG
1-HANİFE AYAN ESKİŞEHİR-ÖNCÜ SPK
2-TUĞBA AKLAN BURSA-KESTEL BLD.GENÇLİK SPK
3-AYSEL TUNCAY ISPARTA ŞAMPİYONLAR SPK
4-MELTEM AKDEMİR ÇORUM GENÇLİK SPK
5-NURÇİN AKBAŞ BALIKESİR-FERDİ
6-AYŞEN İĞDEKÖYLÜ KÜTAHYA-EMET BOR SPK
7-YASEMİN ASLAN ÇBURSA YILDIRIM BLD. JİMN.SPK
8-EYLEM YILDIRIM KARAMAN-PERFORMANS SPK
78KG
1-CELAL KELEŞ KONYA SELÇUKLU BLD.SPK.
2-KEMAL KESKİN ISPARTA FERDİ
3-BERKAY GÖRGÜLÜ MANİSA BAŞAR TAEK.İHT.DER.
4-SEMİH  ADSIZ NİĞDE FERDİ
5-MURAT AKIN AYDIN GENÇLİK SPOR
6-KÜRŞAT NMETİN ASLAN İÇEL SİLİFKE BLD.SPK.
7-ÖNDER UĞUR GÜRBÜZ ANTALYA FERDİ
68KG
1-Ş.SULTAN KOÇAK ISPARTA ŞAMPİUYONLAR SPK.
2-BÜŞRA NUR TAŞCAN KONYA ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BLD.SPK.
3-E.BÜŞRA ASLAN ÇORUM GENÇLİK SPOR
4-EMİNE BAYRAM BİLECİK BOZHÖYÜK HALK.EĞİT. GENÇ.SPK
5-ASLI ORTAKÇI BURSA OSMANGAZİ BLD.SPK.
6-KÜBRA METİN BURSA OSMANGAZİ BLD.SPK.
7-ZEYNEP AFŞAR BURSA ULUDAĞ GENÇLİK SPK.
8-ŞENGÜL DİNÇ BURSA YILDIRIM BLD.JM.SPK.
+78KG
1-YAVUZ SELİM DİN SAKARYA-KOCAALİ TAEKWONDO SPK
2-AHMET  GÜNEŞ KONYA MERAM BLD.SPK
3-GÖKHAN İNCE KONYA-SELÇUKLU BLD.SPK
4-BİLAL ERTÜRK AYDEMİR MUĞLA SAYOKAN MARMARİS SPK
5-ALİ RIZA KARABIYIK MANİSA FERDİ
6-MUHAMMED ÖMER ŞİMŞEK KIRKLARELİ CİHANGİR SPK
7-SAMET TOMBAK KIRIKKALE DİNAMİK SPK
8-OKAN EHLİZ ISPARTA FERDİ
+68KG
1-SEBAHAT FULYA YILDIZDAL-KIRKLARELİ CİHANGİR SPK
2-SONGÜL DİNÇ-BURSA YILDIRIM BLD.JİM.SPK
3-MERVE ÜLKÜ-BURDUR BUCAK BLD.OĞUZHAN SPK
4-ELÇİN ÇEKEN-MANİSA BLD.SPK
5-SİNEM SEZGİN-MANİSA SOMA LİNYİT SPK
6-SEDA KÖKEN-ANTALYA HÜSEYİN AK İÖÖ
7-HANİFE BAYRAM-AFYONKARAHİSAR KAAN GENÇLİK SPOR
8-MERAL İLKNUR KARAASLAN-KIRŞEHİR HARMAN SPK

 

Alternative content -- To debug missing content: has swfobject.js been uploaded to the server?