Reklamlar

Reklam

Günlük Gazeteler

Namaz Vakitleri

Reklam

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Reklam 7

Reklam

Reklam 8

Reklam
Gençler Türkiye Şampiyonası Sonuçları. PDF Yazdır E-posta

                                                                       GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI

                                                                               DİLEK SABANCI SPOR SALONU

                                                                                    11-15 ŞUBAT 2009

GENÇ ERKEKLER

GENÇ BAYANLAR

45 KG

1-AHMET ÖZDEM  İZMİR-BOZYAKA KOREAN TKWD.İHT
2-SEMİH GÜZELAY  İZMİR-SUDE TAEKWONDO SK
3-HACI DİCLE  İZMİR-ULUKENT BLD.SK
3-ENES BEKTAŞ  TRABZON-BORDO MAVİM
5-MEHMET ÖZTÜRK KAYSERİ EJDER SK
6-KENAN YURTOĞLU ANKARA-BŞ.BLD.AKARA
7-SAMET GÖKMEN İZMİR-EFSANE GENÇLİK
8-SUAT TEKİN İSTANBUL-YAVUZ SK

42 KG

1-ŞEYMA TUNCER  ANKARA-BŞ.BLD.ANKARA SK
2-ZEYNEP ŞAHİN  ANKARA- BAŞKENT GENÇLİK VE SPOR KLB
3-MERVE DEMİR  İSTANBUL-GOP BELD.SK
3-ŞEYMA YILMAZ  ADANA-TEZEL ASLANLAR SK
5-NURGÜL ÇELİK İSTANBUL-GOP ERDOĞAN TAEKW.SK
6-MELİKE NUR GÖREN  GAZİANTEP- GENÇLİK VE SPOR KLB
7-AYŞE DİK  HATAY-İSKENDERUN BLD.SK
8-BİRİTAN IŞIKLI  İSTANBUL-GOP BELD.SK

48 KG

1-FUATCAN ALDEMİR İÇEL-MERSİN BŞ.BEL.SK
2-MEHMET DOLAŞ İÇEL-ZİRVE SK.
3-BİLAL BARAN DİYARBAKIR-SUR BEL.SK.
3-MURAT AKTAŞ KONYA- BOYALI 5-BARIŞ ÇELİK İZMİR-BÜYÜKŞEHİR BEL.SK.
6-TURGAY KAVAKLI ANKARA-YALÇIN TAEKWONDO SK.
7-OSMAN ERDOĞAN İZMİR-KONAK BEL.SK.
8-ÖMER ALACAKAYA ANKARA-TAEKWONDO SK.

44 KG

1-KÜBRA DURDANE ÇAKIR  SAMSUN-FEZA KOLEJİ SK
2-ZEYNEP KIVRAK  İSTANBUL-BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
3-NACİYE KAYA  MERSİN-METE SK
3-DUYGUCAN DEMİRDELEN  ANKARA-TSE
5-DİLEK GÜLTÜRK  İSTANBUL-FERDİ
6-AYŞE KAZMACI  HATAY-İSKENDERUN BLD.SK
7-DÖNDÜ AKDEMİR  İSTANBUL-SARIYER BLD.SK
8-DİDEM DAŞCI  İZMİR-EFSANE GENÇLİK SK

51 KG

1-SEYİTHAN AKBALIK  İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
2-MEHMET ALİ İNAN  NİĞDE DÜNYA SK
3-ÖZER AKSOY İZMİR ULUKENT BELEDİYE SK.
3-TURGUT ŞAHİN İSTANBUL ÇİLDO TAEKWONDO İHT.SK
5-MURAT TAŞ ÇORUM ÖZEL MURATHAN KOLEJİ SK.
6-A.İHSAN NEGİZ ANKARA LEOPAR
7-MUHAMMET REMZİ AKTAŞ İSTANBUL EGEMEN İHT.SK.
8-FATİH KOCAOĞLU ANKARA T.S.E

46 KG

1-GAMZE YANGIN ESKİŞEHİR-ÖNCÜ SK.
2-MELTEM TOPAL BURSA-COMPONENTA SK.
3-SEVDE MERMER ANKARA-ULAŞTIRMA SK.
3-HATİCE KÜBRA İLGÜN BURSA-SAĞLIKGÜCÜ GENÇLİK SK
5-ELİF KAY KIRKLARELİ-CİHANGİR TAEKWONDO SK.
6-DİDEM YILMAZ KASTAMONU-ARAÇ BELEDİYE SK
7-LEYLA DALMIŞ KOCAELİ-ÇINARLI SK.
8-ZEYNEP AKMAN İSTANBUL-G.O.P. ERDOĞAN TAEK.

55 KG

1-İBRAHİM ŞİMŞEK - KAYSERİ KASKİ SK
2-CANKUT ÇEKEM - NİĞDE DÜNYA SK
3-FERHAT ÇİMEN - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR SK
4-RECEP YAVAŞ - DİYARBAKIR YENİ AKADEMİ
5-ULAŞ KISA - İZMİR ULUKENT BLD.SK
6-EMRE GENÇ - İSTANBUL GOP ERDOĞAN
7-BAVER ERSİN - D.BAKIR DOĞA SPORLARI
8-BAYRAM ORAL - MERSİN BŞ.BLD.SK

49 KG

1-ÇİLEM SARIOĞLU - ESKİŞEHİR-ÖNCÜ SK
2-SERAP SERİL - İZMİR BŞEHİR BLD.
3-ELİF BEKİL - İSTANBUL AVCILAR YILDIRIM SK
4-GÜLŞAH DEMİRCİ - İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
5-KÜBRA SERDAR - TRABZON ŞAFAK TAEKWONDO İHT.
6-MELİKE  DURMUŞ - ANKARA YENİMAHALLE BLD.SK
7-BAHAR ERGÜL - ÇORUM-BAHAR GENÇLİK SK
8-GİZEM CEYLAN - İSTANBUL TUZLA BLD.SK

59 KG

1-BERKCAN SÜNGÜ  İZMİR KONAK BLD.GENÇLİK SK.
2-ŞABAN SARTIK  SİİRT GENÇLİK SPOR KLB.
3-MURAT ÇELİK  BURSA OSMANGAZİ BLD.SPOR
3-AHMET YILMAZ  GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KLB.
5-YUSUF KOCAMAN  GAZİANTEP FERDİ
6-BAYRAM AKAN İSTANBUL G.O.P.ERDOĞAN TAEK.
7-OĞUZHAN  ŞEHİT ZONGULDAK MİTHATPAŞA SPOR KLB.
8-MUSTAFA KAPLAN KASTAMONU ARAÇ BLD.SPOR

52 KG

1-ŞULE YILMAZ  ANKARA-YENİMAHALLE BEL.SK.
2-ŞEYDA BALDIRCI  İÇEL-TOROS TAEKWONDO SK.
3-CANSU YANILMAZ  İSTANBUL-GAZİOSMANPAŞA TAEK.
3-TUBA KAYA  BURSA-OSMANGAZİ BEL.SK
5-YAĞMUR KORKUT İÇEL-LİDER
6-KISMET ARICI ANKARA-YENİMAHALLE BEL.SK.
7-GAMZE KARA GAZİANTEP-ŞAHİNBEY BEL.SK.
8-TUĞÇE BAĞBAŞI ANKARA-DOSAN3 TAEKWONDO

 

63 KG

1-SUNAY DÖNMEZ İSTANBUL G.O.P.BLD.GENÇLİK VE SPOR KLB
2-BURAK TÜRKOĞLU ANKARA EGO SPOR KLB.
3-AHMET TALHA EREL İSTANBUL FERDİ
3-OĞUZHAN KORKMAZ İSTANBUL AYNA SPOR KLB.
5-SAFA GÜNDER ÇORUM GENÇLİK HEDEFSPOR KLB
6-ÜSAME ZEYVELİ MALATYA ŞEKER SPOR
7-YUSUF CAN İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR KLB.
8-OGÜN UZUN  İSTANBUL YAVUZ SPOR KLB.

 

55 KG

1-TUĞBA UÇAK İSTANBUL-GOP BLD.GENÇLİK SK
2-GÜL ÇELİK MALATYA-DOĞUŞ SK
3-DURDANE ALTINEL KONYA SELÇUKLU BLD.SPOR KLB.
3-ÇAĞLA AYNA MERSİN-LİDER SK
5-KÜBRA AKSOY BİLECİK-BOZHÜYÜK BLD.GENÇLİK SK
6-BÜŞRA AKBAY ANKARA-ULAŞTIRMA SK
7-ŞEYMA TUĞBA GÜNGÖR ORDU YÜKSEL SPOR KLB.
8-SELDA ÇELİK  AYDIN-DİDİM BLD.SK

68 KG

1-OzAN BERKEN BİNDAK DİYARBAKIR D.BAKIR SPK.
2-KADİR HAN SEZEK KONYA TELEKOM SPK.
3-YUNUS ALTUN İSTANBUL GOP BLD.
3-HAKKI KAŞ İSTANBUL FERDİ
5-HİKMET YALVAÇ İSTANBUL TUZLA BLD.SPOR KLB.
6-SIRRI FURKAN AYDIN ANKARA ULAŞTIRMA SPOR KLB.
7-AHMET TARIK SANVER İZMİR KONAK BLD.

59 KG

1-KÜBRA OKUR BURSA COMPONENTA SPOR KLB.
2-ÖZLEM ULAŞ İSTANBUL GOP BLD.
3-DAMLA DEDE ANKARA Y.MAHALLE BLD.
3-YAPRAK ERİŞ  ADANA ERCİYEŞ TKD. SPK.
5-İLKNUR YILMAZ ERZURUM ÇELEBİ SPOR KLB.
6-KÜBRA BAŞER İSTANBUL G.O.P.BLD.GENÇLİK VE SK.
7-GÜLBAHAR İLK İSTANBUL G.O.P. ERDOĞAN TAEK.
8-MELTEM GÖKALP BURSA OSMANGAZİ BLD.SPOR

73 KG

1-BURAK OZAN KARACA - ANKARA LEOPAR SK
2-SAFA MAYDA - TRABZON BORDO MAVİM SK
3-ÖZKAN ŞANLI - İZMİR KOÇOĞLU SPOR KLB.
4-MÜRSEL YAVUZ - ANKARA ÇANKAYA BLD.SK
5-TUĞAY TOPARLAK - ORDU YÜKSEL SK
6-NECMİ KARACA - ANKARA ULAŞTIRMA SK
7-UĞUR YİĞİT - MALATYA DOĞUŞ SPOR KULÜBÜ
8-NİMET CAN ÇOPUROĞLU - ESKİŞEHİR ESJİM

63 KG

1-AYŞE ÇAKIR ANKARA-ULAŞTIRMA
2-TUĞBA AKLAN BURSA KESYEL BLD.
3-YASEMİN ASLAN BURSA YILDIRIM BLD.
3-RABİA TÜRKOĞLU ÇORUM FERDİ
5-HANİFE AYAN ESKİŞEHİR-ÖNCÜ
6-GÜLŞAH BAŞ İSTANBUL-EGEMEN İHT.SK
7-NURÇİN AKBAŞ BALIKESİR FERDİ
8-AYÇA BIÇAKÇI İZMİR-BORNOVA BLD.

78 KG

1-BURAK ESKİ  İSTANBUL AYTAN
2-ANIL BALTACI  İZMİR-KONAK BLD.SK
3-MURAT AKIN  AYDIN-AYDIN GENÇLİK SPOR
3-KAĞAN AKILLIOL İZMİR-BŞ.BLD.SK
5-VOLKAN KÜRŞAT DABAK  MALATYA-ÖZALTINKUŞAK
6-CELAL KELEŞ KONYA-SELÇUKLU BLD.SK
7-VOLKAN TURUNÇ GAZİANTEP-ŞAHİNBEY BLD.SK
8-SATUK BUĞRAHAN DEMİR TRABZON-GENÇLİK MERKEZİ

68 KG

1-EFSA KARACA - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2-BERİVAN AY - DİYARBAKIR SUR BLD.SK
3-ŞERİFE SULTAN KOÇAK - ISPARTA ŞAMPİYONLAR SK
4-ENİSE ŞAHİN - KAYSERİ YENİ ÖZAY SK
5-EMİNE BAYRAM - BİLECİK BOZHÜYÜK HALK EĞİTİM
6-BÜŞRANUR TAŞCAN - KONYA ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BLD.
7-KADER ATIK - İZMİR-KONAK BLD.SK
8-İLDENİZ GEVİŞEN - ANKARA BŞ.BLD.

+78 KG

1-SERDAR GEZİCİ GAZİANTEP ŞAHİNBEY BLD.
2-YAVUZ SELİM DİN SAKARYA KOCAELİ TKD.
3-GÖKHAN EYİGÜN ANKARA CAN KARAKUŞAK SPK.
3-MEHMET SOYLU ANKARA BİRLİK TKD.
5-NAİM GÜNDOĞDU İSTANBUL TUZLA BLD.SPOR KLB.
6-ULAŞ BEYDİLLLİ İZMİR ARKAN TAEK.İHT.KLB.DER.
7-EKREM DURSUN ANKARA ÇAĞLAR SPOR KLB.
8-MUSTAFA KAVUNCUOĞLU RİZE GENÇLİ SPOR KLB.

+68 KG

1-SEBAHAT FULYA YILDIZDAL KIRKLARELİ CİHANGİR
2-ASLIHAN NEVRİYE KÖSE İSTANBUL G.O.P. BLD.
3-ŞEYDA GİZEM KILIÇ  İZMİR KONAK BLD.
3-SONGÜL DİNÇ BURSA YILDIRIM BLD.
5-NAFİYE KUŞ ADANA DOĞDU TAEK.SPOR KLB.
6-BÜŞRA UYAR ANKARA ÇAĞLAR SPOR KLB.
7-MENEKŞE ÇELİK İSTANBUL G.O.P.ERDOĞAN TAEK.
8-SİNEM SEZGİN MANİSA SOMA LİNYİTSPOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alternative content -- To debug missing content: has swfobject.js been uploaded to the server?