Reklam

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Reklam 7

Reklam

Reklam 8

Reklam
3. Taekwondonun Kraliceleri Turnuvası Sona Erdi. PDF Yazdır E-posta
Pazar, 17 Kasım 2013 19:57

btk 1xBursa Taekwondo İl Temsilciliğinin, bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği ”3. İLLERARASI TAEKWONDO'NUN KRALİÇELERİ ŞAMPİYONASI” 16-17 Kasım 2013 tarihlerinde Osmangazi Belediyesi Acemler Spor Salonunda Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen sporcuların katılımıyla yaptıldı. Turnuvada Birinciliği 20 Puanla Bursaspor Kulubü, İkinciliği 15 Puanla AnkaraAski Spor Kulubü ve üçüncülüğüde 14 puan kazanan Eskişehir Önxü Spor Kulubü ve Ankara EGO spor Kulubü kazandı. Bursa İl Temsilcisi Turgay Aydın "Turnuvaya katılan sporcularımza ve kuluplerimize teşekkür ediyorum" dedi.

 

 

koyuncuspor_net_logo

btk 1

 

 

 

 

 

Bursa Taekwondo İl Temsilciliğinin, bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği ”3. İLLERARASI TAEKWONDO'NUN KRALİÇELERİ ŞAMPİYONASI” 16-17 Kasım 2013 tarihlerinde Osmangazi Belediyesi Acemler Spor Salonunda Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen sporcuların katılımıyla yaptıldı. Turnuvada Birinciliği 20 Puanla Bursaspor Kulubü, İkinciliği 15 Puanla AnkaraAski Spor Kulubü ve üçüncülüğüde 14 puan kazanan Eskişehir Önxü Spor Kulubü ve Ankara EGO spor Kulubü kazandı. Bursa İl Temsilcisi Turgay Aydın "Turnuvaya katılan sporcularımza ve kuluplerimize teşekkür ediyorum" dedi.

 

 

 

btk kupa

 

 

 

 

 

 

 

3. KRALİÇELER TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 16-17 KASIM 2013 – BURSA

MÜSABAKA SONUÇ LİSTESİ

42 KG BAYAN

  1. İLAYDA KARDELEN ÇİFÇİ     -           ESKİŞEHİR ÖNCÜ S.K.
  2. ELİF DİNÇER                                -           ANKARA ASKİ S.K.
  3. SUEDA ONAT                                -           BİLECİK OSMANELİ S.K.
  4. 3.İREM ALBAYRAK                    -           BURSA-YILDIRIM BLD. JİM. S.K.

44 KG BAYAN

  1. ZEYNEP DEMİREL                      -           ANKARA ASKİ S.K.
  2. FLİZ ÖGEL                                     -           BURSA-GÜRSU BLD. S.K.
  3. SEVDA SOYSAL                           -           BURSA KURTULUŞ S.K.
  4. ARZU DEMRİCİ                            -           SAKARYA ATILGAN S.K.

46 KG BAYAN

  1. SÜMEYYE İLOĞLU                     -           BURSA-GÜRSU BLD. S.K.
  2. TUĞBA YILMAZ                          -           ANKARA EGO S.K.
  3. EMİNE MERVE YILDIRIM        -           ESKİŞEHİR KAMER S.K.          
  4. GAMZE ALTINKÜP                     -           ANKARA HACETTEPE S.K.

49 KG BAYAN

  1. SAFİYE POLAT                             -           ANKARA EGO S.K.
  2. ÇİLEM SAIOĞLU                         -           BİLECİK BOZÜYÜK HALK EĞT.
  3. DUYGU VATANSEVER              -           BURSA SPOR KULÜBÜ
  4. ESRA GÜL                                      -           BİLECİK OSMANELİ G.S.K.

53 KG BAYAN

  1. NURGÜL ÇELİK                          -           BURSA SPOR KULÜBÜ
  2. MELTEM TOPAL                         -           BURSA SPOR KULÜBÜ
  3. GÜLSÜM İNAN                             -           BURSA-GÜRSU BLD. S.K.
  4. KÜBRA ÜNAL                               -           SARIYER BLD. S.K.

57 KG BAYAN

  1. HANİFE AYAN                              -           BİLECİK BOZÜYÜK HALK EĞT.
  2. HÜLYA ÜVEYOĞULLARI         -           BİLECİK BOZÜYÜK HALK EĞT.
  3. ÖZLEM AŞKIN                              -           BURSA SPOR KULÜBÜ
  4. FATMA ŞEVVAL ÖZKAVAK    -           ANKARA ASKİ S.K.

62 KG BAYAN

  1. GÜLHANIM YEŞİLDAL             -           ESKİŞEHİR ÖNCÜ S.K.
  2. HATİCE KÜBRA İLGÜN                        -           BURSA SAĞLIK GÜCÜ S.K.
  3. DİLARA ASLAN                           -           İSTANBUL MALTEPE BLD. S.K.
  4. NURGÜL ARSLAN                                  -           BURSA SAĞLIK GÜCÜ S.K.

67 KG BAYAN

  1. KÜBRA OKUR                              -           BURSA SPOR KULÜBÜ
  2. ŞULE YILMAZ                              -           ANKARA ASKİ S.K.
  3. MELEK METİN                             -           BURSA ULUDAĞ S.K.
  4. EMİNE KİLECİ                             -           BURSA OSMANGAZİ G.S.K.

73 KG BAYAN

  1. BÜŞRA YILDIZ                             -           BURSA DİKKALDIRIM S.K.
  2. TUĞBA TORLAK                         -           ANKARA EGO S.K.
  3. BİLGEHAN ÇELİK                      -           İSTANBUL MALTEPE BLD. S.K.
  4. GAMZE AŞÇI                                 -           BURSA SPOR KÜLÜBÜ

+73 KG BAYAN

  1. MELEK ÖZDEMİR                       -           İSTANBUL MALTEPE BLD. S.K.
  2. ŞAHSENEM YARPAZOĞLU      -           İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM
  3. SELVİ DEMİREL                          -           İSTANBUL MALTEPE BLD. S.K.
  4. AYŞENUR DANABAŞ                  -           ESKİŞEHİR KAMER S.K.

3. KRALİÇELER TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 16-17 KASIM 2013 – BURSA

KULUPLER KUPA SIRALAMASI

  1. BURSA SPOR KULÜBÜ                          -           20 PUAN
  2. ANKARA ASKİ S.K.                                 -           15 PUAN
  3. ESKİŞEHİR ÖNCÜ S.K.                           -           14 PUAN
  4. ANKARA EGO S.K.                                  -           14 PUAN
  5. BİLECİK HALKEĞİTİM S.K.                -           13 PUAN
  6. BURSA GÜRSU BLD. S.K.                      -           11 PUAN
  7. İSTANBUL MALTEPE BLD. S.K.         -           9 PUAN
  8. BURSA DİKKALDIRIM S.K.                 -           7 PUAN
  9. BURSA SAĞLIK GÜCÜ S.K.                  -           4 PUAN
  10. İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM   -           3 PUAN
  11.  

 btk 2

 

 

 

btk 6

 

 

 

 

btk 8

 

 

 

 

 

btk 9

 

 

 

 

btk 3

 

 

 

 

 

btk 5

 

 

 

 

btk 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alternative content -- To debug missing content: has swfobject.js been uploaded to the server?