Reklam

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Reklam 7

Reklam

Reklam 8

Reklam
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Sona Erdi PDF Yazdır E-posta
Cumartesi, 11 Ocak 2014 09:21

aysenurx74 ilden 570 bayan, 1050 erkek olmak üzere toplam 1620 sporcunun katıldığı Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası, Alanya'da Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Kuraların çekimiyle başlıyan müsabakalarda çok gül ve kaliteli maçlar yapıldı. Şampiyonada Koyuncuspor olarak İlk gün (teknik aksaklık nedeniyle) sadece 2 kortaki müsabaka videolarını çekebilirken, 2. günden itibaren beş korttan birden müsabakaların videolarını çektik. Son gün saglık sorunları sebebiyle öglen vakti çekimlere son vermek zorunda kaldık. Çektiğimiz tüm videoları en kısa sürede yayına hazırlayıp sizlere sunacagız. Şampiyonaya katılan tüm sporcularımıza ve kulüplerimize Koyuncuspor Taekwondo Siteleri olarak başarılar diliyoruz.

 

 

koyuncuspor_net_logo

g1.gun manset

 

 

 

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 1.Gün

 

 

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası ilk gün müsabakaları 55 kg erkekler ve 49kg ve 68kg bayanlar Müsabakalarıyla Alanyada Atatürk Kapalı Spor Salonunda başladı.Sabah Kuraların çekimiyle başlıyan müsabakalarda çok gül ve kaliteli maçlar yapılıyor. İlk gün teknik aksaklık nedeniyle sadece 2 kortaki müsabakaları çekebilirken nasipse yarından itibaren beş korttan birden müsabakaların videolarını çekip sizlere sunacagız. İampiyonaya katılan tüm sporcularımıza ve kulüplerimize Koyuncuspor Taekwondo Siteleri olarak başarılar diliyoruz.

 

 

 

 p1000027

 

 

 

GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 1. GÜN – 11 OCAK 2014 - ALANYA

GENÇ ERKEKLER

GENÇ BAYANLAR

55 KG

1. OĞUZ NİHAT KAYA - GAZİANTEP GSK
2. MÜCAHİT FURKAN GÜLDÜR - TOKAT UÇTU SK
3. RAMAZAN AKİNER - B.ŞEHİR BLD ANKARA SPOR
3. BEKTAŞ GÖKAY - BURSA OSMANGAZİ BLD
5. FERHAT AKYÜREK - MERSİN ZİRVE SK
6. MURAT BASUMLU - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7. M. FATİH DOĞAN - YOZGAT SORGUN BLD SK
8. HAKAN REÇBER - ANKARA ADLİYE SK

49 KG
1. ZEHRA DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP GSK
2. SEMRA ŞAHİN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
3. SAFİYE POLAT - ANKARA ANKARA EGO SK
3. SEDA KOÇAK - ANKARA SEVEN SK
5. BÜŞRA KESTER - ANTALYA İHSAN KOZ İ.O. GSK
6. RABİA ZURNACI - İSTANBUL GOP BLD GSK
7. RUHAT AKALIN - ANKARA ASKİ SK
8. ELİF KIVRAK - ANKARA MAMAK BLD SK

 

68 KG
1. SUDE BULUT - İSTANBUL GOP BLD GSK
2. KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. ASENA NUR KARACA - GİRESUN FERDİ
3. EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. BANU ŞANLI - TRABZON ŞAFAK TKD İHT SK
6. ÖZGÜN RECEPOĞLU - ORDU MOR BEYAZ SK
7. GAMZE GÜL - NİĞDE ŞİMŞEK SK
8. MELİS ÖYKÜ UÇAN - KAYSERİ B. HAYRETTİN SK

 

 

 

 

 p1000028

 

 

 

 

 

 

GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 2. GÜN SONUÇLARI

GENÇ ERKEKLER

GENÇ BAYANLAR

48 KG

1-HARUN TARHAN - MERSİN ALDEMİR GENÇLİK VE S.K

2-YAVUZHAN URGAÇ - İZMİR FERDİ

3-EMİRCAN TURAN        - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELDS. S.K

4-CENGİZHAN KOÇGAN - NİĞDE NİĞDE BELEDİYE SPOR

5-İBRAHİM KAYA             - İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYE S.K

6-MUSA ÇETİN- İZMİR BORNOVA BELDİYESİ GENÇLİK S.K.

7-KEMAL ALTUNÇ           - DİYARBAKIR İ.M.K.B. KAYAPINAR LİS. G.S.K.

8-İSRAFİL ASLAN             - İZMİR ERDEMLİAN ADOLU TEK. LİS VE MES. TEK.L.

46 KG

1-SİMGE BURCU - İZMİR YURTSEVER GENÇLİK VE S.K

2-HAVA NUR ÇOBAN - KONYA TEİDAŞ   GENÇLİK VE S. K. DERNEĞİ

3-CEREN ÖZBEK - ANKARA EGO S.K

4-İLAYDA DİREK - İSTANBUL G.O.PAŞA BELEDİYE GENÇLİK S.K

5-ESRA KALEM - BİLECİK BOZÜYÜK HALK EĞİTİM GENÇ. VE S.K

6-ŞEVAL KABAN - BATMAN BATMAN BEHÇELİEVLER GEN. SP

7-ŞUHEYDA NUR GÜLER - BURSA FERDİ

8-ŞEVVAL BOZKURT - SAKARYA ARİFİYE ATILGAN S.K

63 KG

1-HAKAN KAVURAT       - ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ

2-NURİ ÖZEL - ERZİNCAN RELAX SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

3-HASAN KAN - ADANA ŞAKİRPAŞA HALK EĞİTİM

4-AKİF EMRE TÜREDİ - İSTANBUL B.EVLER BELEDİYESİ

5-EMRE ERSÖZ - İSTANBUL SARIYER BELEDİYESİ

6-SELİM CEM URUŞ - KAYSERİ KAYSERİ YENİ DEMİR S.K.

7-YİĞİT KÜÇÜKYILMAZ - KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K.

8-REŞAT ALTUN - ARTVİN LİVANE ÇORUH GENÇLİK S.K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 3. GÜN SONUÇLARI

GENÇ ERKEKLER

GENÇ BAYANLAR

45 KG

1-ONUR ALTAN - İSTANBUL ÖZDEMİR SK

2-ATAKAN SARITEN - ANKARA EGO SK

3-BURAK YURTAKAL - İZMİR BOZKAYA KOREAN TKD

3-EMRE ÇELİK - İZMİR OPTİMUM SK

5-M. KUBİLAY ERGÜL - ÇANAKKKALE ANAFARTALAR SK

6-UFUK KAYA - İSTANBUL YAVUZ SK

7-ARDAHAN SOYDAN - ADANA AKDENİZ SK

8-BEDİRHAN ŞİRİN - ANKARA AKTİF AKADEMİ SK

42 KG

1-DUYGU ÖZYAHNİ       - KAYSERİ YAY TAN SAY S.K.

2-AYŞE BEYZA YILDIZ - BİLECİK BOZÜYÜK HEM

3-SÜEDA ONAT - BİLECİK OSMANELİ BLD. S.K.

4-NİLÜFER ÖZKURU - İZMİR BOZYAKA KOREAN TAEK. İHT.

5-BÜŞRA AKSU - NEVŞEHİR GENÇLİK SP. İL MÜD.

6-ARZU OKAY DİYA- RBAKIR DİYARBAKIR DOĞA SP.

7-KÜBRA GÖK - ADANA MAVİ KAPLANLAR S.K.

8-İLAYDA KARDELEN ÇİFÇİ - ESKİŞEHİR ÖNCÜ SP.

78 KG

1-ONUR ÇALIK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD.

2-YAŞAR KAAN EKŞİOĞLU - İSTANBUL İSTANBUL YENİGÜN TAEK.

3-HÜSEYİN ALPTUĞ DEMİREL - ANKARA AKYILDIRIM TAEKWONDO

4-SEMİH KOCAOĞLU - İSTANBUL SARIYER BLD.

5-MERT GÜL - İZMİR KOÇOĞLU S.K.

6-İLKAN GÜLER - ANKARA CAN KARAKUŞAK

7-ANIL KARA - İSTANBUL CİHAN S.K.

8-İBRAHİM MENEKŞE - MALATYA MENEKŞE GENÇLİK HİZM.

44 KG

1-BİRSUNUR DEDE          - İZMİR GAZİEMİR BELEDİYE S.K.

2-SEMRA YILDIRIM - İZMİR G.S.İ.M. BÖLGE S.K.

3-SEMANUR EĞİLMEZ - İSTANBUL G.O.P. BELEDİYE GSK

4-ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE S.K.

5-FATMA KELEŞ - KONYA MERAM BELEDİYE S.K.

6-HAMİYET TOĞAN       - TOKAT BLD. PİLEVNE SPOR

7-MELİSA SALİME KURT - ADANA ŞAKİRPAŞA H.E.M

8-DİDEM DOĞRU - İZMİR SEFERİHİSAR S.K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 4. GÜN SONUÇLARI

GENÇ ERKEKLER

GENÇ BAYANLAR

51 KG

1-İLHAN BURAK TAVŞAN - ERZURUM ANADOLU FORM

2-FERHAT CAN KAVURAT - ANKARA ADLİYE SK.

3-FARUK ORHAN - MERSİN ZİRVE SK.

3-KÜRŞAT BÜYÜKEKEN - KARAMAN TÜRK TELEKOM SK.

5-R. İSHAK TÜRKSAYAR - İSTANBUL TUZLA BLD.SK.

6-MELİH SAADETTİN ŞAHİN - ANKARA ANIL SPOR MERKEZİ

7-SELÇUK AKBAŞ - KARAMAN PERFORMANS SK.

8-MÜCAHİT ALTUN - ANKARA ADLİYE SK.

63 KG

1-MAİDE NUR UYSAL - KONYA MERAM BLD.SK

2-NAZMİYE TERZİCİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.SPOR KULUBÜ

3-BEYZA CEREN - KARAMAN PERFORMANS SKPOR KULUBĞ

4-ŞERİFE AYTÜRK - KONYA SELÇUKLU BLD.SK.

5-ELİFNUR ŞAH - NİĞDE FERDİ

6-GİZEM NUR ALBAYRAK - GAZİANTEP FERDİ

7-RABİA ÇAPAR - MERSİN ZİRVE SPOR KULUBÜ

8-SÜMEYYE EGRİ - ANKARA ÇINAR GENÇLİK SPOR KULUBÜ

73 KG

1-REMZİ KARAKUŞ - İZMİR GAZİEMİR BELEDİYESİ GENÇ SK.

2-NECMETTİN SELİM OYAR - MANİSA BAŞAR TAEKWONDO

3-EBUBEKİR ATMACA - İZMİR AKAR GSK

4-EMRE GÜL - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SK.

5-YUNUS TAYGAN - MALATYA JUDO TAEKWONDO İHT.SK

6-ERTUĞRUL ŞEN - TRABZON BORDO MAVİ SK.

7-ERAY TOPÇU - ANKARA CAN KARAKUŞAK SK.

8-İLKER TANRINIAN - İSTANBUL GOP.BLD.GSK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 5. GÜN SONUÇLARI

GENÇ ERKEKLER

GENÇ BAYANLAR

59 KG

1. DOĞUHAN ÖZTÜRK - ANKARA AKTİF AKADEMİ

2. İLKER DERE - ANTALYA TELEKOM SK

3. AKIN AKYOL - İZMİR GSİM

3. KUTAY CEKEM - ANKARA EGO SK

5. ENES ZIPIR - KONYA SELÇUK BLD SK

6. MEHMET ALPARSLAN YOKUŞ - ERZİNCAN BLD

7. FURKAN BUDAK - GAZİANTEP NİZİP M.A.ERSOY EĞT.

8. ZANA EZGİN - BATMAN BAHÇELİEVLER GSM

52 KG

1. İPEK ÇİDEM - NEVŞEHİR GSİM

2. YAĞMUR BANDA - İZMİR GSİM

3. SERAY OĞUZ - KIRIKLARELİ SK

3. ÖZNUR GÜVEN - İSTANBUL ÖNCÜ SK

5. FATMA NUR CAN - KONYA MERAM BLD SK

6. BETÜL EDA AK - İSTANBUL GOP BLD SK

7. BEYZA MANAV - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK

8. SÜMEYYE KIRAN - NİĞDE YİĞİT SK

68 KG

1. YUNUS EMRE SAYAN - ANKARA İLBANK SK

2. FURKAN ERTOK - ANKARA ULAŞTIRMA SK

3. ÖMER LÜTFİ ŞAN - KONYA BOYALI SK

3. EMRE ZESGİN - ANKARA HAKAN TKD SK

5. KAAN TOK - İSTANBUL TUZLA BLD SK

6. M. FURKAN SÖNMEZ - TRABZON BLD SK

7. KAAN DİNAR - BARTIN ÇAĞDAŞ SK

8. BERAT ÖZKAYA - NİĞDE YİĞİT SK

59 KG

1. ŞEYMA SATILMIŞ - NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SK

2. ŞEVAL NUR TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK

3. CEREN ZEHRA ERGİN - İSTANBUL GOP BLD SK

3. CANSU ATEŞ - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5. MELİSA NUR UYSAL - KONYA MERAM BLD SK

6. GÜLSÜM GÜLTEKİN - ESKİŞEHİR ÖNCÜSPOR SK

7. HİKMET NUR DURAK - ANKARA ASKİ SK

8. NAZLI KAYIKÇI - ANKARA ULAŞTIRMA SK

 

 

 

 

 

GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 6. GÜN

GENÇ ERKEKLER

GENÇ BAYANLAR

+78 KG

1. TALHA BAYRAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK

2. ORKUN ATEŞLİ - TOKAT UÇTU SK

3. M. RECEP ÇETİNKAYA - BURDUR BLD SK

4. VEYSEL YÜKSEL - MUĞLA MİLAS GSK

5. HAMZA CAN SACMA - İZMİR KOÇOĞLU SK

6. BÜNYAMİN YAŞAR DURSUN - ANKARA SEÇKİNLER SK

7. ERKAN KOÇ - GİRESUN KEŞAT BLD SK

8. KÜRŞAD HAVADAN - SİİRT 56 SK

55 KG

1. FATMA SARIDOĞAN - İSTANBUL GOP BLD SK

2. ZELİHA AĞRIS - ANKARA ULAŞTIRMA SK

3. TUĞÇE TOKGÖZ - TEKİRDAĞ FLİPPER SK

4. ZEYNEP YETER ALTAN - YOZGAT SORGUN BLD SK

5. FERHAN ARSLANTAŞ - AVRUPA AVRUPA SK

6. SERPİL YABAŞ - MALATYA KURHAN SK

7. ŞULE ÇİL - OSMANİYE ERGÜN SK

8. BÜŞRA İLERİ - KONYA FATİH SULTAN MEHMET SK

 

+68 KG

1. ZEYNEP ÇELİK - İZMİR ADNAN KARA SAKAL SK

2. MERVENUR EVCİ - ANKARA SEVEN SK

3. EBRU KESKİN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

4. ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA KANKA SK

5. ESMA KAPLAN - GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SK

6. AYŞE ASMA - İSTANBUL GOP BLD SK

7. ELİF ŞEYMA ÇALIŞ - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK

8. GÜLLÜHAN TUNA - KIRKLARELİ BABAESKİ SK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alternative content -- To debug missing content: has swfobject.js been uploaded to the server?