KoyuncusporTV 1  WT Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Koronvirüs pandemisi nedeniyle önemli uluslararası faaliyetlerle ilgili iptal ve erteleme kararları çıkarken, bazı faaliyetlerin ev sahibi ülkeleri de belirlendi. Alınan kararlar şu şekilde.

metin Şahinle basasdketbol 01Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Metin Şahin TOBB ETU Üniversitesi spor salonunda gençlerle basketbol oynadı. Neşeli dakikaların yaşandıgı basketbol maçını sizlere sunuyoruz.

 

baris ozer sk 05Ankara da Taha Akgül spor salonunda yapılan Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Batı Grubu Müsabakalarının 4. Gününde 40 kg da tatamiye çıkan Barış Özer Spor Kulubu Sporcusu Ali Sami Pelit tüm rakiplerini Nakavtla yenerek Türkiye Şampiyonu oldu.

2019 wctc 59kg zehre begum kavukcuoglu 001Uzbekistan'ın Taşkent şehrinde yapılan Yıldızlar Dünya Taekwondo Şampiyonasının 4. ve son gününde erkekler 57kg da Hakan Kaya Bronz, bayanlar +59 da Zehra Begum Kavukçuoglu Altın Madalya kazandı. Türkiye 1 Altın ve 2 Bronz Madalya ile Bayanlarda ülkeler sıralamasında 4. olurken, erkeklerde kazandıgı 1 Bronz Madalya ile ülkeler sıralamasında 14. oldu.

x2018 01 ttf logoAnkara da devam etmekte olan "Gençler Milli Takım seçmesi" nin 5. ve son gününde erkeklerde 68 kg Burak Erdem, +78 kg Ali Ekrem Yılmaz, bayanlarda 46 kg Hiranur Bayraktar ve 63 kg Azra Tuba Torun seçmeyi kazanan sporcular oldu.